NOVINKY

arr3Novinky XIOM na rok 2018 v prodejiNové potahy značky XIOM jsou již v prodeji. Jedná se o potahy XIOM OMEGA VII EU a XIOM OMEGA VII... arr3Jarní příměstský kempPříměstský kemp dětí v době jarních prázdnin 19.-22.2. (po-čt) pondělí-čtvrtek v čase 9-14,30.... arr3Nová tráva od SpinlorduV prodeji je již novinka od Spinlordu- tráva STAHLKRAFT. Tráva s nepříjemnými rotacemi a silným... arr3Novinky od Dr. Neubauera na 2017/18Nové potahy Dr. Neubauera - DJANGO, RHINO (anti), GANGSTER (tráva), K.O.(polotráva), GOLIATH SPEED 2... arr3Nové potahy od SAUER§TROGER na 2017/18Dvě novinky z německé produkce SAUER § TROGER, potahy SCHMERZ (tráva) a HASS (sendvič) budou v... arr3Novinky Andro a Tibhar 2017/18V prodeji je již nová kolekce textilu Andro a částečně i nová kolekce od Tibharu na sezónu 2017/18.... arr3Nové potahy od Sauer&TrogerV prodeji jsou další dvě novinky, potahy HIPSTER-polotráva a ZARGUS - sendvič.... arr3Tráva Elimination Extra LongNová tráva firmy Der MS ELIMINATION EXTRA LONG je již v prodeji.... arr3Novinka od Der MaterialspezialistPokud rádi experimentujete s materiálem a hrajete s antitopspinem nebo trávou, je tato novinka... arr3Nabídka pro klubyKlubům a oddílům nabízíme množstevní slevy. Pro více informací pište na: obchod@pinec.cz... arr3Nové potahy od Der Materialspezialist 2017/18Nové defenzivní potahy TWISTER TURTLE a TWISTER TURTLE SOFT, antitopspin ANTI-SPEED.... arr3Příměstské letní kempyLetní prázdninové kempy: Termíny:10.7. - 14.7. (obsazeno) , 17.7.-21.7 (poslední volná místa). Pro...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » RADY a TIPY

RADY a TIPY

VÁHÁTE, JAKÝ POTAH VYZKOUŠET - VYZKOUŠEJTE VICTAS !

Potahy Victas se opravdu hodně povedly, co se týká kvality, životnosti i vlastností. Pokud tedy hledáte nějakou vhodnou náhradu Vašich starých potahů, zkuste Victas. Velmi oblíbené je hlavně VICTAS VS>401, který je vhodný pro všechny univerzální hráče, preferující především kontrolu v pinku, bloku a při příjmu servisu. Inovovanější a rychlejší verzí tohoto potahu je VICTAS  VS>402 DOUBLE EXTRA. Má stejnou kontrolu jako 401, ale je rychlejší. Ti z Vás, co hledají zároveň i potah točivý, pro Ty je např. VICTAS VS>402 LIMBER. Tento typ má měkčí spodní houbu v kombinaci s elastickou houbou vrchní při zachování super kontroly. No a pro vyloženě útočné hráče je tu VICTAS V>15 EXTRA. Na variabilní topspinovu hru je VICTAS V>15 LIMBER. Takže, je to na Vás, který typ zvolíte.

 

 

PÉČE O POTAHY:

Pravidelná péče o potahy je velmi důležitá, neboť prodlužuje životnost a herní vlastnosti potahů. Úplným základem je POUZDRO NA PÁLKU, ale tím by to nemělo skončit. Po každém tréninku nebo zápase je dobré použít ČISTÍCÍ SPRAY nebo ČISTÍCÍ PĚNU. Tyto přípravky odstraní z potahů nežádoucí nečistoty a prach. Na výběr jsou buď COMBI čističe, které mají integrovanou houbičku nebo samostatné SPREJE, ke kterým je nutno použít HOUBIČKU. Když je pálka takto vyčištěna, je dobré ještě přiložit na potahy i OCHRANNÉ FÓLIE a pálku můžeme uložit do POUZDRA. Ideální je hrát samozřejmě i na stole, jehož povrch není mastný a špinavý, takže vlastně základem je čistý stůl. (ČISTIČE NA STOLY)

 

JAK VYBRAT POTAH SENDVIČ?

V poslední době máme hodně dotazů na sendviče, jaký typ se hodí pro tu či onu hru. Obecně se dá říci, že na kontr, rychlý blok nad stolem a na rozehrání prvního topspinu můžeme doporučit rychlejší sendviče, které jsem sama testovala (na forhendu), např.: XIOM ZAVA, ANDRO BLOWFISH+, XIOM VEGA SPO, SPINLORD WARAN, VICTAS VO > 102, BUTTERFLY CHALLENGER ATTACK. Jsou to vhodné sendviče na útočnou hru u stolu, takže pokud preferujete rychlost, doporučujeme volit silnější tloušťku potahu, pokud kontrolu, tak volit tloušťku potahu menší. Velmi zdařilým a našimi zákazníky prověřený je sendvič SPINLORD DEGU, který můžeme doporučit na všestrannou hru - pink, kontr, blok, velmi jistý na příjmu podání. Potah vyniká především výbornou kontrolou. Pokud potřebujete hlavně co nejvíce kontroly ve Vaší hře a jistotu na příjmu podání, doporučujeme sendviče v maximální síle 1,8 mm (na rychlejší dřevo spíše 1,5 mm). Co se týká rušivého efektu u sendviče, tak výraznější rušivý efekt bude mít sendvič s menší tloušťkou, ale to je zase trochu na úkor rychlosti. Takže něco za něco...Lepší rušivý efekt je u sendviče pokud např. při bloku nad stolem pálku jen lehce nastavíte. Míček pak soupeři padá více než když zahrajete úder rychle. Přejeme Vám úspěšný výběr sendviče, který sedne přímo na Vaši hru.

Martina Šilhanová - Pinec.cz

 

JAK VYBRAT STŮL NA PINEC ?

Pokud se rozhodujete, že si koupíte stůl na pinec, narazíte nejdřív asi na to, jaký typ zvolit. Zda to bude stůl VNITŘNÍ nebo VENKOVNÍ. Pokud budete hrát spíše uvnitř, v kryté místnosti nebo např. v garáži - volte stůl VNITŘNÍ. Pokud se ale bude Vaše hra odehrávat spíše venku, tak doporučujeme volit stoly VENKOVNÍ, které jsou vyráběny se speciální ochrannou vrstvou, aby odolávaly sluníčku, dešti, změnám teplot a mohly tak být bez problémů používány venku. Vrchní deska je vyrobena z laminátu nebo melaminu. VENKOVNÍ stoly tak mohou  být využívány celoročně a případně i skladovány venku. Co se týká desky stolu, tak levnější typy stolů mají slabší desku vyrobenou z dřevotřísky a rám bez zpevnění (tyto stoly jsou spíše určeny na rekreační a domácí používání), u dražších a soutěžních stolů je deska vyrobena z tvrzeného dřeva. Stůl na pinec je většinou vybaven pojezdem pro snadnou maniupulaci, buď s plastovými kolečky nebo s pogumovanými. U levnějších stolů bývá součástí i hobby síťka, u stolů dražších a soutěžních síťka nebývá součástí vybavení stolu a zákazník si ji objednává zvlášť.